Dyrekcja wyścigu

Racing Softs to podcast dwóch softów, którzy niekoniecznie racing. Projekt jest efektem spontanicznego pomysłu „a dlaczego by nie”, który z luźno rzuconego tematu bardzo szybko wszedł w fazę „dobra, za dużo czasu włożyliśmy żeby teraz odpuścić” Rozmawiamy głównie o F1, ale jesteśmy pasjonatami motoryzacji szeroko pojętej. Pojawią się na pewno inne serie wyścigowe, ale również gry czy luźniejsze tematy. 

Prowadzą Dominik Aziewicz oraz Jakub Wojtkowiak. Dlaczego warto nas słuchać? Dobre pytanie. Sprawdźcie! 

Jakub samochody kocha od dziecka, na tyle, że wszyscy z rodziny już mają go dość. Okazuje się, że każdy temat da się sprowadzić do samochodów, a mając 10 lat można też wymienić każdy samochód w drodze do niemiec, który Was mija. Uwielbiam pojazdy z duszą, marzę o Astonie Martinie DBS z pięknym V12 pod maską, natomiast aktualnie zadowalam się 5 cylindrami Volvo i też jest fajnie. Motosport, F1, ogólne newsy motoryzacyjne, dźwięk V10 (no dobra, R5 też) – to sprawia, że chcę nagrywać, mam też nadzieję, że sprawia też, że chcecie nas słuchać.

Dominik to fanatyk motoryzacji. Od małego całe mieszkanie zawalone modelami Burago i Matchboxami, najgorzej. W wieku lat trzech na spacerach z mamą rozpoznawał marki aut i gapił się przez szybę na ich deski rozdzielcze, żeby dowiedzieć się ILE MAJĄ NA BUDZIKU – w poszukiwaniu tych najszybszych. Wakacyjne wyprawy z rodzicami do Włoch kończyły się setkami wywołanych filmów analogowych, na których, zamiast rodzinnych zdjęć, pojawiały się przede wszystkim blaszane obiekty fascynacji: Lancia Delta, Ferrari 550 Maranello i Alfa Romeo 155. Od lat marzy mu się 911, ale prywatnie porusza się głównie pociągami i gravelowym rowerem. Czas żeby to zmienić nadszedł właśnie teraz.

Jakubeczek
Dominiczek
© 2022–2023 Racing Softs Podcast